Dorty

OLYMPUS DIGITAL CAMERADorty klasické

Pro inspiraci klikněte zde…

Narozeninové, nebo jen tak – pro chvilku se sladkostí. Dorty různých
tvarů a velikostí – podkova, srdce, čtyřlístek, kniha, ovocné, šlehačkové, patrové, kulaté, šestihrané, obdelníkové atd. Sortiment se stále doplňuje dle fantazie našich cukrářů.

 

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dětské dorty

Pro inspiraci klikněte zde…

Zvládnout dětskou fantazii, umět si hrát. To je pro cukráře výzva. Je totiž všeobecně známo, že pro děti není až tak důležité, jak dort chutná, ale především jak vypadá!

Chcete pro dítě dort s jedinečným tvarem? Žádný problém – pečeme dětské dorty různých tvarů, patrové, kulaté, hranaté, ve tvaru osobních aut, knih, figurek, květin, domů, modelů lodí…

Poradíme si s jakýmkoli Vašim zadáním, které dětský dort může obnášet.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Svatební dorty

Pro inspiraci klikněte zde…

Svatba je důležitou událostí v životě. Je to den plný štěstí a očekávání. Všechno musí být perfektní, svatební dort nevyjímaje. Krájení takového dortu je vyvrcholením svatební hostiny, na což všichni čekají.

Dokážeme vyrobit dort, který vám bude vyhovovat jak chuťově, tak esteticky. Můžete si zadat chuť i barvu, tvar i počet pater.

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Netradiční dorty

Pro inspiraci klikněte zde…

Pošlete fotografii, jak by měl Váš dort vypadat, a vše ostatní nechte na nás.

Dorty zhotovené z piškotových plátů a dortových korpusů, plněné máslovým, ořechovým, čokoládovým, ananasovým krémem, obsypané ořechy, kokosem, obalené mléčnou potahovací hmotou, potažené čokoládovou polevou, zdobené mléčnou potahovací hmotou,….